Број на оглас: 3443473
Објавен на: 29.11.2019, 18:45
1 / 12

МЕРЦЕДЕС-БЕНЗ ФУРГОН 711D КОМБЕ

4.000 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Произведено: 1993 година
Поминати километри: 444493 км
Дозволена носивост: 4400 кг
Важност на регистрација до; 28.02.2020 година
Нови гуми - 12.2018 година
Дизел
Возилото е во одлична состојба