Број на оглас: 3443455
Објавен на: 20.02.2020, 09:06
1 / 4

Audi S8 bg tabli defek motor

2.000 €
Марка:
Audi
Модел:
S8
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
265 kw / 360 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


S8