Број на оглас: 3442763
Објавен на: 27.03.2020, 01:20
1 / 3

Vikendica vo Ljubanista prodavam mozna i zamena

1 €
Број на соби:
5
Квадратура:
100 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
200 m²
Тип на домот:
Вила
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1990
Година на реновирање:
2017
Број на балкони:
Тераса + 1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 3 Паркинг места
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
selo Ljubanista Sveti Naum

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Vikendica vo Ljubanista familijarna gradena za svoja dusa ja prodavam ili mozna e zamena za dukan vo Skopje isklucivo vo centarot,ili nedviznost vo Belgrad ili Na more. Jadran ili Grcka inf na tel.vib. 075-398-235 ili vib 078-998-235