Број на оглас: 3442671
Објавен на: 19.02.2020, 12:08
1 / 12

Chevrolet Captiva 2.0 Diesel 7 Sedista

1 € Цената е фиксна
Марка:
Chevrolet
Модел:
Captiva
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Uvezeno od Svajcaria so site plateni davacki do registracia.
Mnogu socuvan redovno servisiran so realni 239.000km poseduva servisna kniska.
Od oprema park senzori,xenon,greaci na sedista,kozen enterier,navigacia,18 zoll aluminski bandasi.
Za poveke info tel