Број на оглас: 3442670
Објавен на: 03.08.2020, 11:46
1 / 6

Citroën Berlingo 1.6hdi 2008TERMOKING

4.500 €
Марка:
Citroen
Модел:
Berlingo
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava
Citroën Berlingo
1.6hdi
90ks
213000km
2008
Termoking
Smeneti cauri i zglobovi
Smenet celosen freon vo ladilnik
Smeneto ulje filteri komplet
4NOVI GUMI m s
Vredi da se vidi
Pogodno za firmi so komercijai distribucija
Za mesni i mlecni proizvodi
075390333