Број на оглас: 3442596
Објавен на: 24.02.2020, 14:12
1 / 12

PEUGEOT 207 SW 1.4 95KS ATES PLIN

4.000 €
Марка:
Peugeot
Модел:
207
Година:
2008
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PEUGEOT 207 SW 1.4 16V 95KS 2008god. atest plin sega namesten so 3 godini garancij motor na lance perfekna sostojba mala potrosuvacka moze zamena za fiat sedici ili suzuki sx4 skoda oktavia 4x4 ,wv caddy