Број на оглас: 3442578
Објавен на: 31.05.2020, 16:24
1 / 10

Vw touran 2.0 tdi 🇨🇭🇨🇭

5.200 € Цената не е фиксна 5.700 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


vw touran 2.0 tdi nov uvoz od svajcarija 🇨🇭 ekstra sacuvano merakliski odrzuvano registrirano do 3-2021 atest foli
cena 5200€ za kes
za zamena druga cena
inf 071 357 600