Број на оглас: 3442002
Објавен на: 23.03.2020, 18:28
1 / 12

Инвентар за продавница

15 € 15.000 €

Категорија: Продавници, Трговија / Супермаркети

Вид на оглас: Се продава


Се продава инвентар за продавница.
Дрвена витрина со 3 вратнички висина 2м×120см×44см
Дрвен сталаж висина2м×70ширина, долна полица длабина47см горна37см.
Биро висина81см должина122см ширина55см
Фискална каса,
Видео надзор со 7 камери.
Вага од 200кг.
Имам останато прашак за машинско перење на алишта, пола палета 40вреки по 10кг по цена од 300ден.
Омекнувач за алишта 10парчина од по 4л цена 200ден.
* Инфо: 075 317 320