Број на оглас: 3441625
Објавен на: 03.06.2020, 17:46
1 / 2

Lozova Rakija 100% Prirodna/Лозова Ракија 100% Природна!!!

150 МКД Цената е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Пијалаци

Вид на оглас: Се продава


Се продава природна/домашна Ракија,праќам и по карго(жолта и бела).АНАСОНКА КОЈ ПРОБАЛ ЗНАЕ!!!