Број на оглас: 3441279
Објавен на: 17.02.2020, 15:49
1 / 6

Ford Focus 1.6 TDCi -14

8.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2014
Гориво:
Дизел
Километри:
90000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
70 kw / 95 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Ford Focus so 1.6 TDCi motor proizveden 2014 godina.Ima izminato 90 iljadi kilometri.Registriran so zelen karton do 10 mesec 2020.Kolata e servisirana so smeneti Rebrast kais ulje vodna pumpa i site filtri.Od oprema poseduva klima,esp,abs,dva kluca,bord kompjuter,cd,aux,elektrika na prozorci,komandi na volan i meraci za pritisok vo gumite.