Број на оглас: 3440449
Објавен на: 19.02.2020, 16:23
1 / 10

Golf 1.6 sr Benzin/plin

1.500 € Цената не е фиксна 1.550 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1999
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava
Golf 4 1.6 sr 74kw 1999 god benzin/plin. Izminata registracija
centralno so dalecinsko, klima koja funkcionira perfektno, atestiran lovato plinski ured so injektori, nova blombina, atest na stakla, nigde nema skapano, dva originalni kluca, garaziran , vredi da se vidi.
poveke informacii na telefon 078734655 Antonio