Број на оглас: 3440226
Објавен на: 14.02.2020, 15:04
1 / 3

Se prodava Kostenova gragja

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Kostenova gragja 3.5m3
Cena po dogovor.
Poveke informacii na kontakt tel!
KONTAKT:
070-548-717
077-755-128