Број на оглас: 3440064
Објавен на: 13.07.2020, 10:26
1 / 5

Kverneland

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


plugot e 12 inci odlicen inf na tel 078271114 ili 071692820