Број на оглас: 3439543
Објавен на: 05.04.2020, 11:33
1 / 7

Nokia 930

4.000 МКД Цената е фиксна
Марка:
Nokia
Модел:
930
Боја:
Black
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e vo odlicna sostojba !!!

https://m.gsmarena.com/nokia_lumia_930-6227.php