Број на оглас: 3438584
Објавен на: 29.05.2020, 12:36
1 / 1

Med

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


Se prodava med na golemo i malo.
Cena po dogovor

Mob 071 351 841
Mob 075 227 657