Број на оглас: 3438512
Објавен на: 01.07.2020, 01:29

Kupuvam garaza vo Veles

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
9 m²

Категорија: Недвижности / Гаражи

Вид на оглас: Се бара


Барам/купувам гаража во Велес кај туберколозно (зад сендвичара Круг), зад Мишелинко или кај дистрибуција

Јавете се на 074 602 214