Број на оглас: 3438259
Објавен на: 14.02.2020, 19:34
1 / 7

APARAT RADE KONCAR АПАРАТ

По Договор Цената е фиксна 9.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


aparatot e vo odlicna sostojba monofazen i trofazen