Број на оглас: 3438237
Објавен на: 27.03.2020, 03:29
1 / 3

Delovi za Ford Ka site za 1.500 denari

1.000 МКД Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


OSTANATI SE SAMO DELOVITE OD SLIKITE. 
Se prodavaat delovi za Ford Ka vo odlicna sostojba.
Cena: 1.000 denari za site komplet, moze i posebno.
Poveke info na tel. broj ili vo poraka.
Moze zamena....