Број на оглас: 3438178
Објавен на: 26.02.2020, 11:15
1 / 3

Prodavam plug

300 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Plugot e kako nov, leskovacki plug.
071-219-295