Број на оглас: 3438048
Објавен на: 05.06.2020, 09:31
1 / 2

Гуми и бандажи

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Продавам две 15ки гуми со бандажи од Пежо 307.
Контакт: 075/485-105 Кире.