Број на оглас: 3437801
Објавен на: 26.03.2020, 20:19

Потреба од искусни шофери со Ц и Е категорија .

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Инфо на телефон 070303160,070346688,078473912