Број на оглас: 3437627
Објавен на: 01.04.2020, 11:43
1 / 12

Seat Leon 1.9TDI

По Договор
Марка:
Seat
Модел:
Leon
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Seat Leon 2006god 1.9TDI 105ks 77kw so full oprema sredeno se do registracija. Napraven celosen servis na realna kilometraza.

EXTRA CENA NA LICE MESTO!!!