Број на оглас: 3437254
Објавен на: 08.07.2020, 18:46
1 / 2

Решетки за одвод

1.000 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат решетки за одвод со различна должина,ширина:28цм и висина:4цм.
Целосна должина на сите решетките е 44.5м