Број на оглас: 3437121
Објавен на: 30.09.2020, 12:10
1 / 1

Sofa krevet

35 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продаваPogoden za detska soba, kako sofa vo kujna ili dnevna zavisno od potreba.
Ima golemi fioki za skladiranje