Број на оглас: 3437116
Објавен на: 30.09.2020, 12:10
1 / 3

Trosed, dvosed, fotelja

85 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Stara garnitura: trosed, dvosed, fotelja.