Број на оглас: 3436781
Објавен на: 25.02.2020, 09:29
1 / 6

Fiat 80-90

9.500 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Fiat Agri 80-90 vo ispravna sostojba registriran na makedonski tabli, proizveden 1989 godina.