Број на оглас: 3436303
Објавен на: 18.01.2021, 22:13
1 / 8

VW Motor 2.0 BRT Rezervni delovi

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat polovni ispravni delovi od VW motor 2.0 BRT :
BLOK , GLAVA , RADALICA , KLIPOVI , KLIPNJACA i KARTER .
Cena po dogovor .