Број на оглас: 3435765
Објавен на: 14.02.2020, 13:13
1 / 4

Ukulele

45 € Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Kako novo, malce svireno