Број на оглас: 3435237
Објавен на: 14.02.2020, 22:03
1 / 9

Итно се продава!

По Договор
Квадратура:
1000 m²

Категорија: Недвижности / Магацини

Вид на оглас: Се продава


Се продава магацин со простор од 1000 м2 дворно место и на него има изградено магацин од 500 м2. Магацинот е со пристапна рампа и се наоѓа на супер локација во индустриската зона север во Струмица до млекара Јока. За подетални информации јавете се на следниве телефонски броеви 071 205 342 и 071205343. Магацинот може да се види секој ден од периодот од 9 до 14 часот.