Број на оглас: 3435158
Објавен на: 18.02.2020, 12:21
1 / 6

Yamaha NS 10 nearfield studio monitor + ALESIS RA 100 amp

1.450 € Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Вид на оглас: Се продава


Legendarnite Yamaha NS 10 nearfield studio monitor vo iskluchitelno dobra sostojba zaedno so ALESIS RA 100 pojacalo.