Број на оглас: 3434753
Објавен на: 20.02.2020, 13:58
1 / 11

Mercedes E350 Avangarde

18.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 350
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
170 kw / 231 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes E 350 Avangarde 2010 godina...
Vo top sostojba bez niedna grebnatinka...
Full oprema.
Realna kilometraza (210 000km) so servisna kniska so site dokumenti. Proverka kade sakate za kolata i za kilometrazata..
Donesena e od germanija registrirana cela godina so zelen kartin do 11 ti mesec 2020 godina.
Za bilo kakva informacija javete se
075 259 516 MARIO
075 259 516 MARIO
BEZ ZAMENI SAMO ZA KES 18 000 EVRA ( NE E FIKSNO )