Број на оглас: 3434527
Објавен на: 18.02.2020, 13:51
1 / 5

KAMION & PRIKOLKA

16.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


MAN TGA 2008,EURO 5 - PRIKOLKA SCHMITZ 2010 VO ODLICNA SOSTOJBA !
PO DOGOVOR!