Број на оглас: 3433865
Објавен на: 18.02.2020, 08:30
1 / 1

Се продава нокија 6

6.200 МКД Цената не е фиксна 6.300 МКД
Марка:
Nokia
Модел:
6
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Телефонот е уште под гаранција и работи перфектно.