Број на оглас: 3433523
Објавен на: 01.04.2020, 13:53
1 / 10

Prodavam Volkswagen Caddy Bojan

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Caddy
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Volkswagen Caddy so servisna kniska kupeno od Porsche Skopje