Број на оглас: 3433482
Објавен на: 31.03.2020, 17:07
1 / 4

Се продава Volkswagen golf 5+

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf Plus
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
140 kw / 190 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Volkswagen golf 5+ произведена 2005 година, регистрирана, 2.0 tdi, 140 ks со поминати 172.000 km. Колата е добро сочувана, редовно сервисирана, направен сервис итн...цена по договор