Број на оглас: 3432522
Објавен на: 02.08.2020, 09:26
1 / 3

aluminski bandazi 17 za bmw e60

350 € Цената не е фиксна
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
17
Ширина на бандаж:
7.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
120
Ширина на гума:
225
Висина на гума:
65
Дијаметар на гума:
17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


aluminski bandazi 5 x120 za bmw e60 e39 so zimski gumi