Број на оглас: 3432467
Објавен на: 04.06.2020, 14:45
1 / 4

Ladnaca Thermo King

5.500 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Ladnacata e vo dobra sostojba moze zamena za kola moze i za polu prikolka cerada za povekje informacii na tel. 071537005