Број на оглас: 3432456
Објавен на: 31.03.2020, 10:29
1 / 2

Vrata za garaza

10.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Железо врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Proadvam 2 vrati za garaza so kompleten mehanizam. 224cm shirina, 2m visina.