Број на оглас: 3432414
Објавен на: 18.02.2020, 17:14
1 / 7

Se prodava Opel Astra 1.3

2.799 € Цената не е фиксна 2.899 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Astra 1.3 regis do 05-2020 klima raboti odlicno kompjuter funkcionalen dve gumi zimski glanc novi elektrika na prozori potrosuvacka 4lit na 100 km mozes da ja vidis na patniot kompjuter so 6 (sest) stepen menuvac