Број на оглас: 3432361
Објавен на: 05.04.2020, 21:07
1 / 10

Opel Astra H 1.7 Registirirana

3.150 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Opelot e napraven golem servis pred 5 meseci taka da za vlozuvanje nema...4 zimski gumi....vidi sliki nema so da objasnuvam ili da falam za podetalni informaci na lice, da se vidi i proba moze vo sekoe vreme..
Регистрирана до 09.2020
tel. br. 075 311 098 Darko
tel. br. 075 311 098 Darko

moze zamena ali za benzin vozilo isto od 2005g gore dole 1 god ne e prob