Број на оглас: 3432207
Објавен на: 21.02.2020, 08:00
1 / 9

Yamaha R1

6.500 €
Марка:
Yamaha
Вид:
Спортски
Година:
2007
Модел:
R1
Километри:
10000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Prodavam yamaha r1 na Mk tabli moze zamena za kola i so moja doplata