Број на оглас: 3431784
Објавен на: 13.04.2021, 07:27
1 / 2

Prodavam Bandas orginal od BMW E90

3.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dva bandasa so se gumi original od E90 za rezervno trkalo
dimenziiite se 7J x 16'' so razmak 5 x 120

tel 070-339-363