Број на оглас: 3430444
Објавен на: 19.09.2020, 10:33
1 / 7

bandasi so gumi 4x98 175/65/14

2.500 МКД Цената е фиксна
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
14
Ширина на бандаж:
5.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 4 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
98
Ширина на гума:
175
Висина на гума:
65
Дијаметар на гума:
14

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


bandasite se vo dobra sostojba (pravi) a gumite moze da se vozat uste edna do dve sezoni. Izvadeni od fiat tempra. (5.5j x 14h). (samo dva bandasa se - tie sto se na slikata)