Број на оглас: 3430253
Објавен на: 02.05.2020, 10:18
1 / 3

FIAT PUNTO NA DELOVI

1 € Цената е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
63 kw / 86 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FIAT PUNTO 1.9 JTD 2004 GOD NA DELOVI
TEL: 077/ 737-207 DAME