Број на оглас: 3430242
Објавен на: 27.03.2020, 01:36
1 / 6

СЕ ПРОДАВА ДУЌАН ВО ТОЧИЛА

15 € Цената не е фиксна
Квадратура:
26 m²
Спрат:
1
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


Се продава дуќан 26m2 во населба Точила веднаш над Маркет Футура (поранешна Атила).Дуќанот е погоден за канцеларија, фризерско косметички салон, ординација...
Подетални информации на телефон 078/733-948 и 070/650-370