Број на оглас: 3429910
Објавен на: 04.04.2020, 08:46
1 / 6

Omega B 2.5 turbo diesel

999 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Omega
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
400000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
131 kw / 178 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Колата е во одлична состојба
Климатроник двозонска исправна
Антифриз
Зимски гуми
Не Регистрирана
Може замена за А6 автоматик со моја доплата