Број на оглас: 3429650
Објавен на: 01.04.2020, 09:19
1 / 5

Elektromotor 4 kw

50 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


4kw 900 obrtai
Rade Koncar Trofazen.
Motorot e so perki vnatre ,, ladenjeto
Raboti dobro
Tel,078 884 113