Број на оглас: 3429504
Објавен на: 17.02.2020, 16:29
1 / 1

Lenovo Z5 Pro

9.990 МКД Цената е фиксна
Марка:
Lenovo
Модел:
Z5 Pro
Боја:
Black
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
6 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Top telefon Lenovo Z5 Pro