Број на оглас: 3429333
Објавен на: 01.07.2020, 01:13
1 / 3

Mercury four stroke 115 EFI 2004god

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Делови и додатоци

Вид на оглас: Се продава


Mercury four stroke 2004 god registrirana vo ohridskata kapetanija
Cena po dogovor
Informacii na 078340601 moze zema so dzip