Број на оглас: 3429003
Објавен на: 04.08.2020, 15:36
1 / 3

Нива

100 МКД Цената не е фиксна
Квадратура:
18700 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Земјоделско земјиште 18700м2
Една парцела
с.Црнилиште
Св. Николе
може замена